YHTEYSTIEDOT

Linda Langh

Linda Langh

Toimitusjohtaja

linda.langh@langh.fi

+358 (0)40-579 7783

Hannu Lauttia

Hannu Lauttia

Työnjohtaja

hannu.lauttia@langh.fi

+358 (0)40-078 4102

Ari Halonen

Ari Halonen

Myyntipäällikkö

ari.halonen@langh.fi

+358 (0)40-094 4575

Timo Vilkman

Timo Vilkman

Työnjohtaja, Meyer Turku

timo.vilkman@langh.fi

+358 (0)40-090 5883

Rafet Ramadani

Rafet Ramadani

Palvelupäällikkö

rafet.ramadani@langh.fi

+358 (0)40-836 9709

Vesa Kurkilahti

Vesa Kurkilahti

Työnjohtaja

vesa.kurkilahti@langh.fi

+358 (0)40-829 8059

Mikael Mäkilä

Mikael Mäkilä

Työnjohtaja

mikael.makila@langh.fi

+358 (0)40-553 0960

Minna Vainio

Minna Vainio

Toimistopäällikkö

minna.vainio@langh.fi

+358 (0)40-555 8725

Sakari Salo

Sakari Salo

Työnjohtaja, Helsinki

sakari.salo@langh.fi

+358 (0)40-482 2399

Katja Koskiniemi

Katja Koskiniemi

Ostoreskontra

katja.koskiniemi@langh.fi

+358 (0)400-518 882

Jari Tuomi

Jari Tuomi

Öljyisten vesien käsittely

jari.tuomi@langh.fi

+358 (0)40-095 5970

Minna Santanen

Minna Santanen

Palkanlaskenta

minna.santanen@langh.fi

+358 (0)40-502 0078

107539-0014.jpg
Pesupalvelu Hans Langh Oy

Alaskartano
Pohtiokuja 4
FI-21500 PIIKKIÖ
Puh. (02) 477 9400

Vuosaari

Merenkulkijankatu 3
FI-00980 HELSINKI
Puh. 020 734 7660

Sähköpostiosoitteemme: etunimi.sukunimi@langh.fi

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite

003708475721

Operaattori

Maventa (003721291126)

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä

DABAFIHH*

* Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Pesupalvelu Hans Langh Oy:n tilaajavastuuraportti